NEDELIŠĆE - Mješoviti župni zbor župe

Župni zbor župe Nedelišće se u sadašnjem sastavu počeo formirati početkom 1997. godine, iako je župni zbor djelovao već više desetljeća ranije. Već 1999. godine snimio je svoj prvi zvučni zapis starih međimurskih božićnih popijevaka na cd pod nazivom "Cmreki v snegu spiju". Te je godine nastupio i na manifestaciji Pasionska baština u crkvi svete Katarine u Zagrebu. Dvije godine kasnije snima i svoj drugi zvučni zapis korizmeno-uskrsnih popijevaka "Žuhka muka od Jezuša" čime se potvrđuje kao njegovatelj tradicionalnih pučkih međimurskih popijevaka. Godine 2002. snimljen je po scenariju dirigenta, a na temelju božićnih popijevaka i film o božićnim običajima Međimurja. Od velikog broja nastupa tu su dva u varaždinskoj katedrali Uznesenja Blažene Djevice Marije godine 2000. i 2002. Zbor pod ravnanjem dirigenta Vlade Mihaljevića iza sebe ima i nekoliko radijskih i televizijskih prijenosa misnih slavlja.