SVETI ILIJA - Župski zbor "Sveti Ilija"

Zbor "Sveti Iija" župe Sveti ilija djeluje od 1918. godine. Prvi je put nastupio prigodom posvete novoizgrađene župne crkve 1919. godine. Od tada je uglavnom podržavao liturgijsko pjevanje, a posebno od 1970. dolaskom župnika preč. Ivana Košćaka i časnih sestara Kćeri Božje ljubavi, koje su preuzele crkveno pjevanje i sviranje.
Intenzivnije vježbanje zbor je proteklih godina održavao samo prigodom pojedinih blagdana, raznih župskih svečanosti i mladih misa. No, od prošle 2001. godine probe se održavaju jednom, a i više puta u tjednu, ovisno o župskim događanjima.
Danas zbor broji 30 članova, 10 muških i 20 ženskih, a vodi ga orguljašica s. Ksenija Topolovec. Ona je završila Institut za crkvenu glazbu te svojim radom i dosadašnjim iskustvom nastoji oduševiti i pridobiti nove članove župske zajednice. Članovi zbora se uz svakodnevne obiteljske, školske i druge obveze svesrdno trude i zalažu kako bi liturgijsko pjevanje u župi bilo što ljepše, bogatije i na sve veću slavu Božju.