SVETI JURAJ NA BREGU - Mješoviti pjevački zbor

Osnovan je 1967. godine, dolaskom tada mladog i ambicioznog orguljaša i zborovođe (sada pokojnog) Valentina Horvata, koji vodi zbor do svibnja 2005. godine. Sve do današnjih dana svojim pjevanjem prati liturgijska slavlja i sve važnije proslave u župi i općini.
Unatrag nekoliko godina redovito sudjeluje na Festivalima sv. Cecilije u varaždinskoj katedrali, a posljednje dvije godine na županijskoj smotri zborova.
2005. godine zbor je svojim pjevanjem uzveličao proslavu 10. obljetnice "Međimurskog proščenja" u Zagrebu.
Povodom 40. obljetnice rada zbor je u srpnju 2007. godine hodočastio u svetište Majke Božje na Trsatu, a početkom listopada u Krašić gdje je svojim pjevanjem uzveličao misno slavlje.
Sva ta hodočašća i uspjesi ne bi bili mogući da nema velike podrške župnika preč. Ivana Kozjaka.
Mješoviti pjevački zbor naše župe okuplja četrdesetak pjevača, a od 1. 5. 2006. godine zborom ravna Milovan Horvat.