KOPRIVNICA - Župni zbor "Alojzijevci"

Zbor "Alojzijevci" broji 30 pjevača, i to 9 muških i 21 ženski glas. Orguljaš je Alen Kvaternik, a zborovođa Ana Pleskalt. Zbor je osnovan u rujnu 2000. na inicijativu vlč. Krunoslava Pačalata, koji je i bio prvi voditelj zbora. Uz blagdan sv. Cecilije 2002. g. za zborovođu dolazi koprivnički glazbeni pedagog Ana Pleskalt, na poticaj i odabir agilnog vlč. Krunoslava Pačalata.
Tijekom ove dvije godine zbor bilježi uspjehe nedjeljne službe Božje u župi, ali i izvan nje. Održali su dva izuzetno uspješna Božićna koncerta, pjevali su u Zagrebu na skupu poklonika i štovatelja bl. Alojzija Stepinca, na Mariji Bistrici i u prelijepoj crkvi sv. Antuna u Kukuljanovu. Posljednji uspjeh bio je 22. 9. 2002. kada je svetu misu prenosio i Hrvatski radio Zagreb izravno iz koprivničkog pastoralnog centra.

Unutar mješovitog zbora "Alojzijevci" djeluje i muški oktet koji je za Božić 2001. godine imao izuzetno uspješan prvi nastup. U oktetu pjeva i župnik vlč. Krunoslav Pačalat, i to dionicu prvog tenora.