Psalmi nadolazećih nedjelja

Duhovi: Pošalji Duha svojega (Ps 104)
Presveto Trojstvo: Blago narodu (Ps 33)
Tijelovo: Uzet ću čašu spasenja (Ps116)
9. NKG B: Kliknite Bogu, jakosti našoj! (Ps 81)

Izdvojeno

Ured za crkvenu glazbu

Zagrebačka 3
42000 Varaždin
Tel: 042/314 160
Fax: 042/314 169
E-mail: glazba(at)biskupija-varazdinska.hr

Biskupijski susret župnih zborova

Nakon održanih dekanatskih susreta župnih zborova u Sračincu i Ivancu, Selnici, Prelogu, Koprivnici i Knegincu, završni susret ovogodišnjeg Festivala sv. Cecilije održat će se u varaždinskoj katedrali u subotu 23. studenoga 2013. Nakon zajedničke probe u 17.00 sati, slijedi misa koju predvodi mons. Josip Mrzljak, biskup varaždinski, u 18.00 sati. Zborovi će se nakon mise družiti po običaju u prostorijama Prve varaždinske gimnazije.

IZVJEAŠTAJ SA BISKUPIJSKE WEB-STRANICE

Mješoviti pjevački zbor župe sv. Jakoba, Prelog
Voditeljica: Jasminka Pervan

Župni zbor Sveti Juraj u Trnju
Voditelj: Nenad Glavak

Mješoviti zbor Župe sv. Nikole iz Koprivnice
Voditeljica: Natalija Imbrišak

Mješoviti pjevački zbor Župe sv. Juraj na Bregu
Voditelj: Milovan Horvat

Pjevački zbor župe Mala Subotica
Voditelj: Josip Mihaljević

Župni zbor Sv. Mihaela iz Sračinca
Voditeljica: Vlatka Ivek

Župni zbor Sv. Marije Magdalene Kneginec
Voditeljica: Antonija Bobek

Mješoviti zbor Sv. Jelene Križarice iz Šenkovca
Voditeljica: Ivana Pavlic

Mješoviti zbor Župe sv. Ladislava i Marije Kraljice iz Murskog Središća
Voditeljica: Danijela Sabo

Župni zbor "Sv. Marko" iz Selnice
Voditeljica: Julijana Kocila

Mješoviti zbor "Marija" Župe Uznesenja Blažene Djevice Marije, Močile- Koprivnica
Voditelj: Josip PankaricI

Župni zbor iz Svetog Ilije
Voditeljica: s. Leopolda Kefelja

Mješoviti zbor Župe sv. Leonarda iz Goričana
Voditeljica: Danijela Špoljarić

Mješoviti župni zbor Župe sv. Josipa iz Varaždina - Banfica
Voditelj: Petar Križanić

Mješoviti zbor Župe sv. Margarete iz Donje Dubrave
Voditeljica: Marija Hunjadi

Zbor Župe sedam žalosti Blažene Djevice Marije i Svetoga Križa iz Kotoribe
Voditelj: Damir Kadija

Mješoviti zbor "Sveta Cecilija" iz Svete Marije
Voditelj: Dominik Kanižaj

Mješoviti zbor Sv. Elizabete iz Jalžabeta
Voditeljica: Manuela Horvatić

Mješoviti zbor Župe Sv. Marije Magdalene iz Ivanca
Voditeljica: Sanja Čanžar

Mješoviti pjevački zbor Župe Presvetog Trojstva Ludbreg
Voditelj: Antun Kranjčec

Mješoviti zbor Sv. Antuna Padovanskog iz Tužnog, župa Margečan
Voditeljica: Antonija Puček

Zbor župe Podturen
Voditelj: Stjepan Horvat

Zbor "Theresianum" Župe Remetinec
Voditelj: Robert Štorga

Zbor mladih "Ime ljubavi" Župe sv. Nikole Koprivnica
Voditelj: Roko Žaja

Katedralni zbor "Chorus liturgicus", Varaždin
Voditelj: Višeslav Jaklin

Katedralni zbor "Chorus angelicus", Varaždin
Voditelj: Anđelko Igrec