Psalmi nadolazećih nedjelja

27. NKG: Vinograd Gospodnji (Ps 80)
28. NKG: U Gospodnjem ću domu (Ps 23)
29. NKG: Dajte Gospodinu slavu i silu (Ps 96)
30. NKG: Ljubim te, kreposti moja (Ps 18)
Svi sveti: Takav je naraštaj (Ps 24)
Dušni dan: Vjerujem da ću uživati (Ps 27)
31. NKG: Čuvaj dušu moju u miru (Ps 131)
32. NKGTebe žeđa duša moja (Ps 63)
33. NKG: Blago svima koji se boje Gospodina (Ps 128)
Krist Kralj: Gospod je pastir moj (Ps 23)

Izdvojeno

Ured za crkvenu glazbu

Zagrebačka 3
42000 Varaždin
Tel: 042/314 160
Fax: 042/314 169
E-mail: glazba(at)biskupija-varazdinska.hr

Festival dobrog Pastira

Glazbeno-molitveni susret "Dobrog pastira"

Glazbeno-molitveni susreti zborova i sastava mladih Varaždinske biskupije u povodu Svjetskog dana molitve za duhovna zvanja održavaju se redovito od 2006. godine na nedjelju Dobroga pastira u Varaždinu u organizaciji Povjerenstva za duhovna zvanja i Ureda za crkvenu glazbu Varaždinske biskupije. Domaćin je varaždinska župa sv. Fabijana i Sebastijana. Susret se svake godine održava pod novim geslom.

Biskupijski glazbeno-molitveni susreti mladih "Festival dobrog pastira" okuplja brojne mlade vjernike koje dopraćuju njihovi župnici. Susretu nazočuju i bogoslovi i sjemeništarci sa svojim odgojiteljima iz Zagreba, redovnici i redovnice, posebni gosti - Žeteoci, Čedo Antolić, Bogoslovi, Urška bend, BeDeM...

Žitna polja šušte nijema - sa kazete grupe Kyrios "Pjesma svakodnevna"

Bogoslovski bend iz Zagreba 2007. na festivalu Dobrog Pastira u Varaždinu, s kadrovima filma Isus iz Nazareta