Zbirke

Hrvatska crkvena pjesmarica - iz 1919.

Virgini Matri - crkvena pjesmarica za dvo i troglasni ženski zbor uz pratnju orgulja samostana sestara milosrdnica u Zagrebu.

Pjesmarica Vilka Novaka

Pjevački arhiv župne crkve sv. Nikole, Čakovec - dopuštenjem župnika fra Stanka Belobrajdića i ljubaznom pomoću orguljaša gosp. Božidara Bogdana

Lašćinska pjesmarica - dopuštenjem župnika župe Presv. Srca Marijina sa Jordanovca - Zagreb p. Blaženka Nikolića i ljubaznom pomoću psalmistice Lele Ivanković.

Izbor skladbi hrvatskih skladatelja za orgulje - harmonij opsežna je zbirka lakših kraćih djelca, preludija, međuigri i sličnog, koju je priredio dr. fra Izak A pralja.

Varaždinski psaltir je zbirka većine psalama objavljenih na našim web-stranicama. Ova zbirka je rukopisnog karaktera, a služi kao trenutna pomoć psalmistima, kantorima, orguljašima dok ne bude izdana nova službena hrvatska zbirka uglazbljenih psalama.